Big Green Egg

Big Green Egg

 

Big Green Egg on kõige mitmekülgsem grill, mis annab toiduvalmistamiseks rohkem võimalusi kui kõik tavagrillid kokku. Big green Egg põhineb Kamado - aasia saviahju disainil, mis on üle 3000 aasta vana. Eelmisel sajandil Jaapanis viibinud USA sõjaväelased said selles iseloomulikus savipotis valmistatud maitsvaid mahlaseid toite proovida, misjärel võtsid nad poti Ameerikasse kaasa, et nautida maitsvaid toite ka kodus. Algselt müüdi Ameerikas Jaapanist ja Hiinast importitud Kamadoosid, kuid ajapikku töötati välja oma mudel, mille juures kasutati NASA poolt välja arendatud keraamika tehnoloogiaid. Tänu suurepärasele kombinatsioonile täiuslikust disainist, tootmistehnoloogiast ja parimast keraamikast on Big Green Egg üks tõeliselt vastupidav toiduvalmistamise vahend, millel on pikem eluiga võrreldes ükskõik millise sarnase seadmega.. 

Big Green Egg'i juures on kõige tähtsamad maitse ja kvaliteet. Valmistades oma toitu EGG’is muutub selle maitse erakordseks. Big Green Egg võimaldab küpsetada tervislikku toitu, mis parandab elukvaliteeti. Seeläbi aitab Big Green Egg nautida parimat, mida loodusel on pakkuda.
Big Green Egg'i heal välimusel on oma põhjus. Tänu disainile ja materjalidele tagab Big Green Egg'i omapärane välimus pideva õhuvoolu EGG'i sees. See omakorda kindlustab ühtlase küpsemise ning üliefektiivse söe põlemise.
Koostöös täiustatud keraamika valmistamise ekspertide ja komposiitmaterjalide inseneridega on Big Green Egg valmistatud uut tüüpi keraamikast, mis on välja arendatud NASA poolt. See keerukas materjal, mille omandiõigused kuuluvad Big Green Egg'ile, on kõrgeimatasemeline komposiit mida pole kasutatud üheski teises toiduvalmistamise seadmes. Oma kõrgetasemeliste isolatsiooniomaduste ja kuumuse peegeldamise tõttu tekitab selline keraamika soojust, millel on toidule ja selle koostisosadele toiduvalmistamise viisist sõltumata eriline mõju. EGG'i kõrgekvaliteediliste isolatsiooniomaduste tõttu ei mõjuta väline temperatuur Big Green Egg'i sisetemperatuuri ning küpsetuskuumust saab ka väliste miinuskraadidega reguleerida ühekraadise täpsusega vahemikus 70°C kuni 350°C.

 

 

 

 

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Big Green Egg Large
  Big Green Egg on kõige mitmekülgsem grill, mis annab toiduvalmistamiseks nii palju võimalu..
 
1 450.00€
Big Green Egg Medium
Big Green Egg'i juures on kõige tähtsamad maitse ja kvaliteet. Valmistades oma toitu EGG’is muutub s..
 
1 150.00€
Big Green Egg Mini
Suurepärane kaaslane matkadel, paadil või piknikul. Restil on piisavalt ruumi, et küpsetada kahele k..
 
660.00€
Big Green Egg Minimax
Big Green Egg'i juures on kõige tähtsamad maitse ja kvaliteet. Valmistades oma toitu EGG’is muutub s..
 
950.00€
Big Green Egg S
Kuigi S mudel on kompaktne, pakub see siiski palju erinevaid võimalusi. Seda saab kasutada valmistam..
 
950.00€
Big Green Egg XL
ig Green Egg'i juures on kõige tähtsamad maitse ja kvaliteet. Valmistades oma toitu EGG’is muutub se..
 
2 250.00€
Big Green Egg XXL
Suurim Big Green Egg, muljetavaldav ja konkurentsitu. See mudel pakub tohutut mahutavust, mis võimal..
 
4 950.00€